8 листопада в Україні пройшов Київський міжнародний економічний форум 2019, в якому взяв участь керуючий партнер інвестиційної компанії «FINTEK» Олександр Саржан

Міжнародний економічний форум
  • 09.11.2019

Київський міжнародний економічний форум – провідна міжнародна платформа, де аналізують і обговорюють перспективи розвитку української та глобальної економіки, бізнесу, підприємництва, а також визначають їх вплив на політику і суспільство.

Форум отримав своє життя за підтримки стратегічного партнера компанії UFUTURE українського бізнесмена Василя Хмельницького.

У 2019 захід досяг безпрецедентних масштабів. Учасниками і спікерами форуму виступили перші особи держави – Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Крім представників влади, в обговоренні головних тем форуму взяли участь лідери інвестиційного ринку України, впливові речники з Європи, США та Китаю, в тому числі легендарний Джек Ма, засновник Alibaba Group.

На форумі піднімалися ключові виклики і проблеми світу в 2019-2020 роках і роль України на політичній і економічній карті світу. Торкнулися такі важливі теми як: торговельні війни, енергетична незалежність України, технології — їх розвиток і вплив на глобальну економіку, венчурні інвестиції та інвестиції в ринки, що розвиваються.

Схожі статті