Инвестиции в недвижимость

ІНВЕСТУЄМО В НЕРУХОМІСТЬ

Інвестиційна компанія «FINTEK» 17 років успішно інвестує в нерухомість і спеціалізується на комерційній нерухомості в Одеському регіоні.

Ми відрізняємося тим, що купуємо Ваші права на неоформленную і проблемну нерухомість, інвестуємо власні фінансові кошти і надаємо юридичну допомогу у вирішенні Ваших проблем. Купуємо і розселяємо старі та аварійні будинки.

Наша компанія фінансує різні інвестиційні проекти в сфері нерухомості: оформлення документів, будівництво, реконструкцію, розділ. Відповідаємо за успішне управління комерційними об’єктами нерухомості.

ІНВЕСТУЄМО В БІЗНЕС-ПРОЕКТИ, КУПУЄМО ПРОБЛЕМНІ ПІДПРИЄМСТВА

«FINTEK» здійснює прямі інвестиції в створення, розвиток і реалізацію на території Одеської області бізнес-проектів і стартапів в різних секторах економіки.

Для створення і реалізації бізнес-проектів, які можливо масштабувати, наші клієнти отримують повну фінансову, юридичну та управлінську підтримку.

Ми також приймаємо до розгляду пропозиції про придбання проблемних підприємств з активами і боргами.

Инвестиции в бизнес-проекты
Сопровождение инвестиционных проектов

СУПРОВОДЖУЄМО ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Ми співпрацюємо з українськими та іноземними інвесторами, пропонуючи комплексний супровід реалізації інвестиційних проектів.

Компанія «FINTEK» допоможе знайти, вигідно придбати і реалізувати нові проекти всім зацікавленим інвесторам. При цьому гарантуємо комплексний супровід реалізації проекту в умовах українських реалій.

Ми надамо адвокатську допомогу, захищаючи і лобіюючи інтереси наших клієнтів серед політиків, чиновників, правоохоронних і судових органів, забезпечивши контроль і управління проектом для отримання прибутку.