адвокат Александр Саржан
Керуючий партнер, адвокат

Олександр Саржан

Інвестиційна компанія «FINTEK», заснована в 2004 році, почала свій процес розвитку як юридична компанія, обравши своїми основними напрямками роботу з проблемною нерухомістю та супровід реалізації бізнес-проектів.

Захищаючи інтереси наших клієнтів, вирішуючи правові конфлікти в різних областях бізнесу, ми накопичували знання і досвід роботи в реаліях українського ринку.

Спостерігаючи попит у впевненому інвесторі і зібравши команду новаторів, досвідчених адвокатів, управлінців і фінансових консультантів, ми створили інвестиційну компанію «FINTEK», яка здійснює прямі інвестиції в нерухомість і розвиток нових бізнес-проектів в Одеському регіоні.

Наші клієнти – наш пріоритет. Кожна ситуація унікальна і вимагає нестандартних впевнених рішень. Ми орієнтовані на результат, при якому як наші клієнти, так і сама компанія отримують максимальний прибуток.

 • 2004

  Заснування юридичної компанії

  Початок процесу розвитку за двома основними напрямками – робота з проблемною нерухомістю та надання правової допомоги для бізнесу.

 • 2008

  Реформування компанії

  В умовах гострої необхідності надійного і впевненого інвестора, юридична фірма реформується в інвестиційно-юридичну компанію «FINTEK». Починають реалізовуватися перші інвестиційні проекти.

 • 2012

  Іноземні інвестиції

  «FINTEK» розпочинає співпрацю з іноземними інвесторами. Залучаються перші іноземні інвестиції в Одеський регіон.

 • 2015

  Новий напрямок

  Наша компанія відкриває нові напрямки своєї діяльності – будівництво та управління нерухомістю з якісно іншим сучасним підходом.

 • 2017

  Перший IT-проект

  Компанія інвестує в свій перший IT-проект. Наші фахівці починають роботу з blockchain-стартапами. Створюється сучасний, який не має аналогів в регіоні, майнінг-центр для видобутку криптовалюта, на базі власного спеціально обладнаного приміщення з підстанцією 1,5 МВт.

 • 2019

  Реорганізація компанії

  Реорганізація «FINTEK» в інвестиційну компанію. Передаємо їй в управління всі напрацьовані проекти, включаючи юридичний напрямок компанії.