Керуючий партнер інвестиційної компанії «FINTEK» взяв участь в IV міжнародному саміті для ріелторів, інвесторів і забудовників «Realty Summit 2021»

  • 16.07.2021

Обговорили важливу, як з точки зору соціальної, так і з точки зору інвестиційної складової, для нашого міста тему: «Розселення – як інструмент створення будівельного майданчика».

 

Аналіз даних Державної служби статистики України станом на січень 2021 року по площі аварійного та ветхого житла в регіонах показує нам, що в Україні налічується 3 317 905 м² старого житла і 1 052 936 м² аварійного житла. Одеська область посідає друге місце за кількістю старого – 390 981 м2 і аварійного – 117 148 м2 житла в Україні.

 

Таким чином ми маємо з одного боку динамічний будівельний ринок, який потребує нових будівельних майданчиків, а з іншого ми маємо історичну частину міста Одеси, будинки в якій, гостро потребують реконструкції або реновації!

 

Інвестиційна компанія «FINTEK», надає комплекс послуг з розселення будинку, який можливо знести, а потім побудувати на його місці новий, залучаємо до цього процесу кращі будівельні компанії міста, фахівців з нерухомості, адвокатів і нотаріусів. Ми прагнемо зробити життя одеситів краще, зберігши історичний вигляд нашого улюбленого міста.

Схожі статті