10 липня 2019 року відбулося відкриття арт простору «ART YARD» який не має аналогів в Одесі

art-yard_11
  • 10.07.2019

«10» липня 2019 року відбулося відкриття арт простору «ART YARD» який не має аналогів в Одесі та розташований в сквері за адресою Леонтовича, 15 – навпроти Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного.

«ART YARD» – соціальний проект, який був втілений в життя завдяки ініціативі одесита, який любить своє місто і пишається тим, що він одесит. Інвестором виступила інвестиційна компанія «FINTEK», команда яка любить місто в якому живе і хоче, щоб воно ставало яскравішим і крутішим.

«ART YARD» – простір, де талановиті скульптори, художники і райтери всіх напрямків мають можливість продемонструвати свої роботи і при цьому вільно висловити свої творчі інтереси, місце в нашому улюбленому місті, де комфортно будуть себе відчувати одесити і гості нашого міста. Для створення простору «ART YARD» були проведені роботи з благоустрою території, а саме постелена тротуарна плитка, встановлені лавки та урни, обладнані зелені зони, проведено освітлення.

Також на підтримку запуску даного проекту приєдналися талановиті одесити, роботи яких присутні в «ART YARD». Архітектором проекту виступив Гліб Твардовський (@gleb.tvardovsky) за участю автора яскравих стилізованих фігур Ярослава і його студії RUHE (@ruhe_handcrafted), автора кам’яних скульптур Дениса Грищука (@grishigiano), діяча мистецтва, художниці Анни Бодюл (@anita__wi_), стріт-арт художниці Ольги Легкодуховой (@loloolya) з музичним супроводом Max Hawkins (@maxhawkins.ua).

P.S. «ART YARD» завжди радий відвідувачам і не забувайте робити круті селфі з нашим хештегом #artyard 🙂

Схожі статті